Większe, lepsze blogi

Dobry jestem

#
#
Stasiu 04.03.2021

- Pierwsza muzyka naszych czasów

Polecane: http://wirus.edu.pl

Muzyka odegrała ogromną rolę w rozwoju cywilizacji. Mówiono, że muzyka podbiła cały świat. Nadawał kolor odgłosom morza i piorunom. To sprawiło, że odgłosy ptaków i ich krzyki zabrzmiały jak bębny. Był również używany przez kościół do dekoracji wnętrza sanktuarium i chóru śpiewającego w chórze.

Sama muzyka często jako pierwsza reaguje na potrzeby podświadomości. Mówi się, że muzyka podświadomie przygotowała części naszych organów wewnętrznych do określonych funkcji. Niektórzy z nich są odpowiedzialni za pielęgnację i przygotowanie ciała do określonych wydarzeń, a inni za tworzenie niepowtarzalnych dźwięków i utworów muzycznych.

Badanie przeprowadzone przez psychologów wykazało, że część mózgu odpowiadająca korze słuchowej odbiera sygnały odpowiadające roli narządu, który reprezentują. To daje nam okno na to, co robią nasze narządy wewnętrzne. Gdy funkcja narządu nie jest prawidłowo wykonywana, prowadzi to do frustracji i braku kreatywności. W przypadku wykonywania odpowiedniej pracy możemy odczuć efekt braku kontroli i braku wysiłku.

Polecane: http://proseo.edu.pl

Polecane: http://kredytpreferencyjny.com.pl

Tagi: naszych określonych narządu pierwsza muzyka muzyka do pobrania za darmo muzyka muzyka do nauki muzyka disco polo